מיחזור משכנתא – לחיסכון של עד עשרות אלפי שקלים!

מיחזור משכנתא, כלומר סילוק המשכנתא הקיימת ולקיחת משכנתא חדשה, נועד להיטיב את תנאי המשכנתא שלכם ולהתאים אותה מחדש למצבכם הכלכלי או האישי הנוכחי. למעשה, מיחזור משכנתא עשוי להיות אחד הצעדים הכלכליים הטובים ביותר שתעשו בחיים, באמצעותו תוכלו לחסוך עד עשרות אלפי שקלים! אנחנו בפרקטיק ייעוץ משכנתאות ופיננסיים, מתמחים בתהליכי מיחזור משכנתא תוך התאמת המשכנתא הטובה ביותר לכל אחד בהתאם למאפיינים הפיננסיים שלו וזאת, באמצעות צוות כלכלנים בכיר, יועצי משכנתאות ומומחים פיננסיים מנוסים אשר יעניקו לכם ליווי מקצועי, קשוב וזמין לאורך כל שלבי התהליך. 

עושים סדר: מהו מיחזור משכנתא?

מבין עולם המושגים המקצועי והעצום המאפיין את עולם המשכנתאות, כדאי שתכירו את מיחזור משכנתא. מיחזור משכנתא הוא בעצם לקיחת משכנתא חדשה וסילוק הלוואת משכנתא קיימת. מטרת מיחזור משכנתא היא לשפר ולהיטיב את תנאי ההלוואה הקיימת שלכם, מה שעשוי להשפיע מהותית על היבטים רבים בחייכם. מסלולי מיחזור משכנתא הם רבים: מיחזור משכנתא בריבית פריים, מיחזור משכנתא צמודה למדד, מיחזור משכנתא דולרית, מיחזור משכנתא בריבית משתנה ועוד. ריבוי האפשרויות רק מחדד את הצורך בקבלת ייעוץ משכנתאות מקצועי ואיכותי אשר יאפשר לכם ליהנות מהתועלות הרבות של מיחזור המשכנתא.

למי כדאי למחזר משכנתא?

אין ספק כי מוטב לכל אחד לבחון מעת לעת את תנאי המשכנתא שלו. תנאי השוק המשתנים וכן שינויים במצב הכלכלי האישי, עשויים לפתוח את חלון ההזדמנויות הייחודי לעבר שיפור תנאי המשכנתא. אנשים רבים בוחרים לבצע מחזור משכנתא בשל סיבות מגוונות, למשל:
• שינויים במשק – ירידת ריביות ועוד.
• עלייה משמעותית בשכר החודשי. 
• שינויים כלכליים שליליים כמו התמודדות עם הוצאות בלתי צפויות או פיטורין. 
• קבלת ירושה או סכום כסף גדול.

No Comments Yet.

Leave a comment

Call Now Button

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

אנחנו רואים שהאתר שלנו מעניין אתכם. בואו לחסוך זמן! השאירו פרטים ויועץ המשכנתאות שלנו יחזור אליכם לשיחת יעוץ חינם

מבטיחים, לעולם לא תקבלו ממנו דואר זבל, ולא נשתמש במייל שלכם לשום מטרה